ANDROMEDA ALFA  w Krakowie

Ocena: POZYTYWNA

Data wizyty(30.09.2023)

Zupa Dyniowa restauracja Andromeda Alfa

Zupa z kukurydzy 3.5/5
(cena 26zł)
Fajna konsystencja , oliwa dobrej jakości, popcorn dodaje fajnej chrupkości. Jednak mimo że to słodka zupa brakuje jej odrobinę czegoś co przełamało by słodki smak. Z takim zamiarem zapewne znalazły się w niej kiełki które powinny być delikatnie ostre jednak zniknęły w całości i nie było ich nawet czuć.

 

 

 

 

Sałatka z kurczakiem i parmezanem (2.5/5)
(39 zł)
Duży plus za naprawdę delikatnego kurczaka który rozpływał się w ustach. Mimo nie był doprawiony z sosem zgrywał się idealnie. Świeże pomidorki koktajlowe w 3 gatunkach fajnie odświeżają sałatkę. I to niestety tyle z plusów tego dania. Parmezan który jest słony z natury w połączeniu z okropnie słonymi grzankami powstrzymały mnie przed dokończeniem dania mimo wypitej szklanki wody. Celem była lekka sałatka, i taka była, ale sól w połączeniu z solą to chyba nie smak którego tutaj szukałem.

Obsługa 4/5
Obsługa nie zauważyła że wszedłem do lokalu jako że był mały ruch i robiła coś innego. Ale jak tylko się zorientowano błąd naprawiono w mgnieniu oka i dania dostałem bardzo szybko. Płynnie język angielski jest dużym plusem, sympatyczna aparycja i profesjonalizm oraz uszanowanie że podczas posiłku pisze i mi nie przeszkadzano z pytaniem  milion razy czy smakuje zasługuje na pochwałę i dopasowanie standardów do danego klienta.

Będąc w hotelu Galaxy przy którym znajduje się lokal zdecydowanie jest to miejsce gdzie bez obaw można zjeść. Porcje są uczciwe, ale nie zbyt duże, świeże produkty i ciekawe połączenia smaków. Ceny są adekwatne do miejsca, miasta i standardu zarówno hotelu przy którym się znajduje.

 

Overview

Smak
7 / 10
7
Cena
9 / 10
9
Personel
9 / 10
9
Ocena
7 / 10
7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *